Kids2IT: В рамках проєкту Kids2IT відбулося навчання менторів ☄️

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

🔥 8 листопада учасники Junior Club приєдналися до проєкту Kids2IT як ментори. Вибір менторів серед студентів Junior Club невипадковий: нещодавно вони завершили перший рівень Junior Club і вже готові ділитись отриманими знаннями.

Позитивні й енергійні студенти Junior Club працювали злагоджено та продуктивно. Крім теоретичних знань, вони на 2 години стали учнями та виконали завдання гри «Айтівець — не тільки програміст!». За результатами цієї гри майбутні ментори презентували розробки двох цікавих проєктів.

Перша група майбутніх менторів створила «Eating assistant» — розумний холодильник, який слідкує за режимом харчування усіх його користувачів на карантині. Друга група менторів здивувала прототипом обруча, який на нейронному рівні імітує справжні відчуття. За задумом, користувач обруча може відчути все по-справжньому. 

Залучення учасників Junior Club як менторів посилює принцип наступності в освіті та формує у дітей-учасників краще розуміння майбутньої професії на реальному прикладі. Зовсім скоро наші ментори продовжать ділитися своїми знаннями з учнями шкіл та коледжів. 

🚀 Від усієї команди Kharkiv IT Cluster вітає з проходженням навчання і бажаємо успіхів в менторстві!

Коментарі