Кids2IT в 162 школі: “Раніше ми думали, що в IT тільки програмісти”

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

1 жовтня в 162 школі пройшла гра Kids2IT з ментором Михайлом Максимовим. У грі взяли участь 30 учнів з 11 класу. Дуже дякуємо Михайлу Максимову і класному керівнику Людмилі Накрапленій за участь в проєкті!

Kids2IT – створений для того, щоб розширити знання школярів про професії в IT. Це гра, яка дозволяє дітям спробувати себе в ролі PM, дизайнера, розробника, sales, генератора ідей та тестувальника.

uuuuu-1 Кids2IT в 162 школі: "Раніше ми думали, що в IT тільки програмісти"

Для Kharkiv IT Cluster дуже важливо донести дітям – в IT потрібні не тільки програмісти. Найприємніше чути відгуки нового покоління про нашу гру.

Савченко Олександра – учениця 11 класу 162 школи:“Гра допомогла зрозуміти структуру IT компаній. Спасибі, що пояснили як це працює. Раніше ми не усвідомлювали, що можемо потрапити в NIX, Promodo і взагалі, у світ IT. Думали, що в IT тільки програмісти. “

Фішки проведення Kids2IT в 162 школе.

162 школа спеціалізується на вивченні іноземних мов. А тому, з’явилася ідея – презентувати свої проєкти англійською. Нововведення сподобалося як дітям, так і педагогам. Учні змогли застосувати свої знання на практиці та доповнити їх напрацюванням нових навичок.

Людмила Накраплена (класний керівник):“Ця гра зовсім не схожа на шаблонну профорієнтацію, як очікувалося спочатку. Всі дітки були залучені. Сподобалося не тільки їм, але і нам! “

Ми намагаємося, щоб не тільки діти отримували задоволення від гри, а й наші ментори, які, за допомогою Kids2IT, можуть прокачати свої soft skills і придбати новий досвід взаємодії з підлітками.

Михайло Максимов (Глава наукового товариства ХНУ імені В. Н. Каразіна): “Kids2IT – цікава гра, яка розширює уявлення дітей про професії у сфері IT. В результаті заходу – кожна дитина знайшла себе. Хтось керував процесом, хтось подавав цікаві ідеї, хтось презентував проєкти. “

Довідка про проєкт

Kharkiv IT Cluster реалізовує проєкт Kids2IT для підвищення обізнаності учнів старших класів про професії, які представлені в IТ. А також для знищення стереотипу “айтішник – значить, тільки програміст”. Наш проєкт дозволяє дітям вибрати відповідний саме їм вектор професійного розвитку.

Розвиваємо середу для технологічного бізнесу разом!

Хочеш стати новим ментором в грі? Швидше реєструйся!

Коментарі