Kids2IT у Харківському коледжі державного університету телекомунікацій

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

2 жовтня у Харківському коледжі державного університету телекомунікацій пройшла гра Kids2IT з менторами Оленою Кретовою (компанія Crysberry Recruiting) та Аллою Леоновою (Українська інженерно-педагогічна академія). 

У грі взяли участь 50 учнів з 1 курсу коледжу. 

Дякуємо нашим менторам за залученість до проєкту та активну участь у ньому!

Фішки цієї гри.

У коледжі діти більш орієнтовані на пошук роботи, аніж учні старших класів. Вони знаються на професійних термінах, розуміють на що треба звертати увагу та ставлять питання, які стосуються саме IT сфери. 

Нашим менторам сподобалась позиція молодого покоління, бажання дітей дізнатись нове про професії в IT та готовність до розвитку.

Олена Кретова (Founder Crysberry Recruiting) :

“Вчора провели гру в Харківському коледжі Державного університету телекомунікації. Це була моя перша гра в подібному форматі. І я трохи нервувала)) Все пройшло дуже круто! Діти неймовірні, на драйві, з крутою енергією. Налагодити взаємодію вийшло шалено швидко.

Були діти (в моїй команді лише 1), які НЕ захотіли брати участь. І це ок) Ми нікого не змушували)

Інша частина команди втягнулася максимально. 2 години гри пролетіли за 15 хвилин. Ідеї ​​різні. Є ті, хто пропонують рішення *out of the box*, і ті, хто розв’язують поточні питання))

Ставили питання щодо майбутнього працевлаштування 🙂 Я цьому рада, значить ці 2 години ми провели з користю.)”

Нам важливо, аби викладачі і ментори діяли разом та рухались в одному напрямку. Разом ми будуємо майбутнє нашої країни!

Саніна Ольга Володимирівна (заступник директора з виховної роботи Харківського коледжу Державного університету телекомунікацій)

“Конкурентоздатний фахівець вміє бачити світ цілісним і навчатись протягом життя ефективно комунікувати, що в наш час, діджитальних трансформацій, є однією з найважливіших soft-skills, які потрібно розвивати для успішної самореалізації. Цьому сприяє проєкт Kids2IT.

Саме участь у грі дала можливість нашим студентам «прокачати» навички, спробувати себе у різних ролях: РМ, конструктора, дизайнера, розробника, генератора ідей, тестувальника, sales тощо. Дякуємо Kharkiv IT Cluster за це!”

Розвиваємо середу для технологічного бізнесу разом!

Хочеш стати новим ментором в грі? Швидше реєструйся!

Довідка про проєкт

Kharkiv IT Cluster реалізовує проєкт Kids2IT для підвищення обізнаності учнів старших класів про професії, які представлені в IТ. А також для знищення стереотипу “айтішник – значить, тільки програміст”. Наш проєкт дозволяє дітям вибрати відповідний саме їм вектор професійного розвитку.

 

Коментарі