Kids2IT у 2021 році 🔥

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

Попри виклики 2020 року, Kharkiv IT Cluster продовжував успішно працювати, зокрема в межах проєкту Kids2IT. Ми провели ігри в понад 70 школах і коледжах для двох тисяч дітей ! 🥳

✊ Завдяки команді та волонтерам Kharkiv IT Cluster ми змогли адаптувати гру Kids2IT до онлайн-формату, що дало можливість проводити її в умовах карантину.

👨‍🎓 У 2021 році ми плануємо поліпшити наші результати! Уже з початку цього сезону ми працюємо з чотирма школами Харкова в межах профорієнтаційного проєкту Kids2IT. Приєднавшись до проєкту Kids2IT, школярі беруть участь в інтерактивній профорієнтаційній грі, у якій примірюють на себе ролі IT-фахівців, створюють інноваційний девайс разом із менторами з IT-сфери, а після отримають можливість побувати на екскурсії в офісі IT-компанії.

🙏 Ми вдячні всім менторам за активну участь у проєкті. Окремо хочемо подякувати Unit.Kharkiv за надану можливість проводити екскурсії для учасників проєкту Kids2IT.

💻Сьогодні кожна школа з будь-якою технічною базою навіть в умовах карантину може взяти участь у нашому проєкті для того, щоб кожен школяр зміг зануритися у світ IT і визначитися з майбутньою професією.

Хочете взяти участь у нашому проєкті цього сезону?

✏️Заповнюйте форму за посиланням, і ми проведемо безкоштовну інтерактивну гру в вашій школі в межах проєкту Kids2IT!

Коментарі