Kids2IT: цікаво всім!

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

Kharkiv IT Cluster продовжує проводити профорієнтаційні ігри KIDS2IT як офлайн, так і онлайн.

У березні ми двічі побували в Харківській спеціалізованій школі № 133 «Ліцей мистецтв» і довели, що IT-сфера цікава й перспективна для всіх, а не тільки для «технарів». Також ми провели офлайн-гру в Харківському приватному колегіумі, і в нас був прекрасний досвід онлайн-гри зі збірною школярів із 21 школи Харкова й області!

Чого тільки не вигадували діти на наших іграх: інноваційне модульне взуття, яке підходить кожному й може змінювати стиль і дизайн, розумні окуляри, що не запотівають, із вбудованою в оправу камерою і можливістю виводити на скло повідомлення з месенджерів, застосунок-щоденник для розумного годинника, окуляри для зчитування будь-чого, навіть закодованої інформації, новий електронний підручник, який не просто дасть завдання і відповідь, але й зможе пояснити незрозумілі теми, інноваційний одяг, що запобігатиме перегріванню або замерзанню і буде стежити за вашим станом здоров’я, а також робота для виконання робіт у найскладніших і найнебезпечніших для людини місцях.

«Круто, що на канікулах теж є можливість спробувати щось нове! Тепер мені хочеться зіграти в цю гру в школі разом із моїми однокласниками», ― сказав учасник онлайн-гри збірних шкіл Іван.

У наших іграх беруть участь діти зі шкіл із абсолютно різною спеціалізацією: і математики, і філологи, і театрали з музикантами. І вкотре ми доводимо ― світ IT такий різноманітний, що в ньому можуть реалізувати себе всі!

«Молодь реально може пропонувати те, про що дорослі можуть і не замислюватися», ― зазначив наш ментор-волонтер Олексій Рвачов, тренер-викладач четвертого факультету кіберполіції ХНУВС.

Школярі завжди сповнені найрізноманітніших ідей, їм подобається вигадувати нове та ставити запитання під час презентації своїх ідей.

«Чудово, коли діти такі захоплені та їм цікаво створювати щось нове», ―  сказала після онлайн-гри ментор Тетяна Сенчук, старший викладач кафедри комп’ютерних наук ХНУМГ ім. О. М. Бекетова.

Kharkiv IT Cluster дякує своїм менторам за те, що вони беруть участь у проведенні ігор і допомагають школярам знайти для себе багато цікавого й необхідного у сфері інформаційних технологій.

У нас великі плани на проведення ігор у квітні, оскільки дедалі більше шкіл хочуть приєднатися до проєкту Kids2IT!

Якщо ви вчитель, батько, мати або учень, заповнюйте форму реєстрації за посиланням, і ми проведемо безкоштовні профорієнтаційні воркшопи у вашій школі в межах проєкту Kids2IT!

Коментарі