Kids2IT тримає темп!

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

🚀За минулий тиждень Kharkiv IT Cluster провів офлайн-гру Kids2IT у школі № 72, а також офлайн- і онлайн гру з ліцеєм № 89.

Діти продовжують надихати нас своїми ідеями та креативом! Потрібен розумний холодильник, домашній комбайн-мікс, робот-помічник із підготовки домашніх завдань, кіберчашка? Можливо, вас цікавлять 🚗подорожі в часі або можливість використовувати 🕶️окуляри-аналізатор? Усе реально! Усі ці проекти школярі вигадали й презентували під час інтерактивної профорієнтаційної гри Kids2IT.

🔥«Це незвичайно й дуже цікаво. Набагато краще звичайного уроку інформатики», — так оцінив гру учень 9 класу Влад.

Діти змогли не лише проявити винахідливість, а й реалізувати свої ідеї у справжні презентації, пройшовши командою всі етапи циклу розробки. У фіналі гри кожна команда змогла представити свій проєкт і поставити кілька запитань колегам.

«Дякую вам за таку класну гру, усе сподобалося 🤍🦋», — відгук десятикласниці Олександри.

Kharkiv IT Cluster вдячний 🙏 нашим менторам Олексію Рвачову, Якову Галкіну та Саші Яровому за те, що вони надихають дітей зацікавитися IT-сферою та допомагають їм визначитися з майбутнім.

«Діти просто молодці, дуже багато цікавих ідей і запитань. Радий, що зміг наочно показати й пояснити їм, хто є хто в IT, що там не тільки програмісти», — з ентузіазмом відзначив ментор Олексій.👏

За останні пів року Kharkiv IT Cluster провів ігри у понад 20 школах Харкова та понад 600 школярів змогли розібратися в тому, які ж професії є в IT-сфері та як вони взаємодіють між собою! Харківські школи із задоволенням і ентузіазмом беруть участь в іграх Kids2IT!💪

💻Якщо ви вчитель, батько, мати або учень, заповнюйте форму реєстрації за посиланням, і ми проведемо безкоштовні профорієнтаційні воркшопи у вашій школі в межах проєкту Kids2IT!

Коментарі