KIDS2IT – результати першого сезону.

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

Kharkiv IT Cluster підбиває підсумки 1-го, стартового, сезону проєкту Kids2IT.

Kids2IT – проєкт орієнтований на підвищення рівня обізнаності школярів і їхніх батьків у галузі IT спеціальностей, аби в майбутньому обрати ту галузь, яка до вподоби саме їм.

Kids2IT

Що ми створили?

У минулому сезоні нашою метою було створення гри для школярів, яка змогла б передати весь арсенал професій IT індустрії та розвіяти міф про те, що IT – це лише програмування. За минулий сезон проєкту ми:Snymok-ekrana-2019-09-17-v-10.54.43 KIDS2IT - результати першого сезону.

  1. Розробили тренінг-гру для школярів, яка має на меті поглибити знання потенційних абітурієнтів до професій IT індустрії; 
  2. Опитали учасників Kharkiv IT Cluster та виявили всіх охочих долучитись до формування IT спільноти Харкова шляхом залучення молоді до IT професій.
  3. Провели тренінг-гру для менторів-місіонерів, які у майбутньому мають популяризувати її серед школярів (локацію для проведення надано учасниками Kharkiv IT Cluster Ciklum).
  4. На базі ХAІ провели гру для 80-ти школярів з усієї Харківщини.
  5. Для того, аби отримати особистий фідбек від нашої ЦА організували міжнародний освітній форум та взяли участь у заході «Підсумки розвитку освіти Новобаварського району міста Харкова у 2018/2019 навчальному році та пріоритетні завдання на шляху реалізації Концепції «Нова українська школа» у 2019/2020 навчальному році».

Перший сезон пройшов вдало!

Що далі? В планах проведення ігор в 30+ шкіл Харкова та Харківської області. І нам потрібна ваша підтримка!

Хочеш долучитись до нашої команди та стати тренером-ментором для школярів? Реєструйся за формою!

 

Коментарі