Kids2IT: підготовка до початку сезону!

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

Незабаром почнеться новий навчальний рік, і Kharkiv IT Cluster знову завітає до шкіл з профорієнтаційною грою Kids2IT. А поки всі діти на канікулах, ми проводимо ігри в онлайн-форматі!

12 серпня Kharkiv IT Cluster спільно з ментором Олексієм Рвачовим, старшим викладачем кафедри протидії кіберзлочинності в Харківському національному університеті внутрішніх справ, провів онлайн-гру Kids2IT для учнів комп’ютерної школи GoITeens.

call-center-agent-480x480 Kids2IT: підготовка до початку сезону!

Діти з допомогою менторів розробили незвичайні та інноваційні продукти: сайт для застосунків і розумний чохол для смартфону.  

Під час гри учасники відчути себе в ролі ІТ-фахівців, дізнались про цикл розробки продукту й покращили навички роботи в команді.

Світлана, учасниця однієї з команд, відзначила: «Гра була дуже цікавою, усе було зрозуміло й розкладено по поличках. За це однозначний плюс. Це була гарна ідея, і мені особисто допомогла краще розібратися з професіями в ІТ».

Нагадаємо, що проєкт Kids2IT вже протягом п’яти років популяризує ІТ-освіту серед школярів не тільки в Харкові, а й в Україні! Завдяки інтерактивному підходу Кластер руйнує стереотип про те, що ІТ- сфера ー складна й у ній немає місця креативу.

call-center-agent-480x480 Kids2IT: підготовка до початку сезону!

Координатор заходу Яна Боброва відзначила: «Робота з дітьми, з підлітками ー це круто, тому що вони можуть придумати набагато більше нових і крутих ідей, ніж дорослі. Тому я дуже сподіваюся, що через 10 років ми побачимо ваші продукти на полицях магазинів і будемо їх використовувати в повсякденному житті».

Kharkiv IT Cluster дякує комп’ютерній школі GoITeens за проведення гри для їхніх учнів і приєднання до проєкту Kids2IT!

Коментарі