Kids2IT: обласна олімпіада з інформатики

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

Kharkiv IT Cluster допоміг в організації відкриття ІІІ етапу Всеукраїнської шкільної олімпіади з інформатики, який відбувся 30 і 31 січня на базі ХНЕУ ім. С.Кузнеця. 232 учня з міста та області взяли участь у змаганні.
Виконавчий директор Kharkiv IT Cluster Наталія Виноградська розповіла аудиторії про IT-професії та перспективи розвитку IT-індустрії Харкова. Також вона акцентувала увагу на тому, як стати успішним IT-шником і представила школярам проект Kids2IT, який їм у цьому допоможе. Щоб участь в олімпіаді і корисна інформація від Kharkiv IT Cluster запам’яталися дітям, кожному з них ми подарували сувеніри з нашою символікою.
Kharkiv IT Cluster залучив до співпраці ХНУРЕ – талановиті студенти університету радіоелектроники виступили на відкритті і підбадьорили учасників.
Ми дякуємо школярам за їх ентузіазм і сподіваємося, що кожен з них знайде своє місце в IT-індустрії, а переможці стануть новим поколінням видатних IT-спеціалістів Харкова.
Kharkiv IT Cluster в рамках проекту Kids2IT бере активну участь у подіях, що сприяють розвитку технологічного середовища, організовує власні заходи та навчальні курси, а також всіляко підтримує школярів на шляху в IT-індустрію!
Побачимося 20 і 21 лютого 2016 в ХНУРЕ на відкритті обласної олімпіади з інформаційних технологій!
[wonderplugin_slider id=”49″]

Коментарі