Kids2IT: літо разом із Дія.Бізнес|Харків

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

Літо — це чудова пора не тільки для відпочинку, а й для прокачування своїх знань: дізнатися більше, ніж дозволяє шкільна програма, спробувати щось новеньке й відкрити в собі нові таланти!
Таку можливість для саморозвитку подарувала команда Kharkiv IT Cluster. Вона в межах співпраці з Дія.Бізнес|Харків провела профорієнтаційну гру Kids2IT та екскурсії в компаніях Promodo та NIX.

children-480x480 Kids2IT: літо разом із Дія.Бізнес|Харків

Під час гри діти дізналися про цикл розробки інноваційного продукту, познайомилися з основними професіями в IT та навчилися працювати в команді. Кожен учасник відчув себе спеціалістом в IT-індустрії та разом зі своєю командою створив інноваційний продукт.

Екскурсії в компанії були пізнавальними та насиченими! Зокрема дітей вразили естетика інтер’єру та дружня атмосфера Promodo й NIX.

«Усі IT-компанії такі просторі та красиві, що хочеться лишитися тут назавжди. Круто, що я сюди потрапив та дізнався, що таке є. Я замислювався над тим, щоби піти в IT, а тепер я впевнений, що хочу бути IT-спеціалістом», — поділився своїми враженнями від екскурсії Марк, учень 8 класу.

children-480x480 Kids2IT: літо разом із Дія.Бізнес|Харків

Kharkiv IT Cluster пишається тим, що має змогу відкривати для дітей нові горизонти та показувати їм можливості IT-сфери, про які вони навіть не здогадувалися!

Коментарі