Kids2IT: Із медиків в айтішники або як ми гру Kids2IT в навчальному комплексі «Вересень» проводили! 🤩

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

🏓 10 грудня Kharkiv IT Cluster завітав до учнів 10-го класу Харківського приватного навчально-виховного закладу «Вересень». Основне захоплення цих дітей  — медицина. За даними опитування додатку Slido, 60% класу на початку гри відповіли, що обирають професію не в IT.

🧑‍🔬 Ми запропонували учням розгорнути сюжет гри навколо їхнього захоплення біологією та медициною. Дітям ідея сподобалась. Учні 10-класу мали на вибір ідеї, які можна перетворити на стартап: окуляри віртуальної реальності, синтезовані органи для імплантації та спеціалізована кавомашина. Загальним голосуванням обрали найважливішу ідею стартапу — багатофункціональну лабораторію.

☘Діти пропонують зменшити кількість апаратів для діагностики показників крові й зробити одну машину, яка буде робити аналіз крові. Прототип машини має спеціальний роз’єм для забору крові з пальця і три екрани для показників. Роблячи аналіз за допомогою такого апарату, можна швидко отримати всі необхідні результати. 

💫Після завершення гри ми повторно провели опитування і отримали результат: 58% дітей зацікавлених у IT-професій на противагу тим 35%, що були на початку.

🌟Kharkiv IT Cluster пишається результатами проведеної гри та бажає майбутнім абітурієнтам розвивати мислення в обраній спеціальності та не забувати, що за інформаційними технологіями майбутнє!

Коментарі