KIDS2IT: Смартфон з вічною зарядкою та повітряна клавіатура: інноваційні проєкти учнів Харківської загальноосвітньої школи №157

IT Cluster Kharkiv IT Cluster
📌 1 лютого 2022 року Kharkiv IT Cluster відвідав Харківську загальноосвітню школу №157.

🎓 Учні 9-го класу активно генерували ідеї майбутніх проєктів і спільними зусиллями обрали найкращі концепції. Розробка проєкту складається з вибору ідеї, постановки технічного завдання, створення дизайну, моделі, тестування продукту та злагодженої роботи. Розповідаємо про інновації учнів.

📱 Смартфон з вічною зарядкою

Кожен з нас зіштовхувався з тим, що в найвідповідальніший момент телефон розряджається. Отож, перша команда запропонувала розв’язання цієї проблеми: додала в телефон не тільки нескінченну зарядку, а ще встановила сенсори, завдяки яким телефон не розіб’ється у разі падіння.

⌨ Повітряна клавіатура «Just fly»

Технології йдуть уперед, тому друга команда вигадала повітряну клавіатуру, яку можна використовувати де завгодно, наприклад, у метро. Клавіатура працює для будь-яких пристроїв (планшет, телевізор, телефон) і приймає будь-яку форму та колір.

Відгуки учасників

💭 «Мені сподобалося створювати проєкт! Гра розвиває фантазію і дає можливість працювати в команді. Я точно переконався в тому, що хочу навчатися на програміста та створювати програми», 一 ділиться враженнями Діма, учень 9-го класу.

Kharkiv IT Cluster радий знайомству з учнями Харківської загальноосвітньої школи №157 та пишається результатами гри!

Коментарі