Kids2IT: інноваційні ідеї учнів Харківської гімназії №163 проти пограбування і зайвої роботи

IT Cluster Kharkiv IT Cluster
⏰ 10 лютого Kharkiv IT Cluster завітав до учнів 9-го класу Харківської гімназії №163

👨‍💻 Кожна з команд активно брала участь у створенні свого інноваційного продукту та його презентації. Учні 9-го класу проявили креативний підхід та злагоджену командну роботу.

🤖 Universal Robot

Універсальний робот — нововведення у світі технологій від першої команди учнів. Робот може виконувати повсякденні функції, такі як: прибирання, готування, винос сміття. А також за допомогою штучного інтелекту в нього вбудовані два режими:

  • Режим особи, яка може допомогти прийняти рішення, знайти інформацію, посидіти з дитиною.
  • Робот виконує беззаперечно всі ваші побажання (у межах закону).

🔐 Розумний замок від команди «I Lock»

Чи були у вас ситуації, коли вийшли з дому і не можете згадати: зачинили двері чи ні? Отож, друга команда учнів презентувала прототип розумного замка, який запобігає 99% пограбувань, а Pro-версія замку — на 100%. Якщо хтось захоче потрапити до вас у будинок без дозволу, розумний замок одразу надішле вам повідомлення та викличе поліцію. Учні презентували тестування цього замка у невеликій сценці з грабіжником.

Відгуки учасників

💭 «Мені дуже сподобалася ідея профорієнтаційної гри Kids2IT. За допомогою гри я змогла показати свої сильні сторони, отримати досвід роботи в команді та спробувати себе в ролі Sales Manager», — ділитися враженнями Аня, учениця 9-го класу.

 

💫 Kharkiv IT Cluster дякує учням Харківської гімназії №163 за креативний підхід і з нетерпінням чекає на нову зустріч!

Коментарі