Kids2IT: ігри й екскурсії

IT Cluster Kharkiv IT Cluster
Минулого тижня Kharkiv IT Cluster провів гру Kids2IT та екскурсію в компанію Promodo для дітей з ГО «Асоціація багатодітних сімей «АММА».

Представники Kharkiv IT Cluster особисто завітали в гості до «АММА» і провели профорієнтаційну гру для дітей. Під час заходу учасники дізналися про професії в IT, познайомилися з циклом розробки продукту й змогли створити унікальні інноваційні продукти. boy-480x480 Kids2IT: ігри й екскурсії

«Я навіть і не здогадувався, що в IT є ще професії, окрім програмістів. Тепер я точно знаю, що зможу стати Sales Manager і працювати в крутій IT-компанії», — поділився власними планами учень 8 класу Андрій. 

Продовженням інтерактивного заходу стала екскурсія в Promodo. Сучасний просторий офіс справив неабияке враження на дітей. Вони ставили багато питань і цікавились усім, що відбувається в офісі. Великі скульптури, мапа Харкова, інсталяція вагона метро, картини, кабінки канатної дороги — усе це та ще багато цікавого змогли подивитися діти під час екскурсії. 

Працівники Promodo влаштували для дітей квест робочим простором і вручили пам’ятні подарунки — сертифікати на навчання у Promodo Academy.

Ми дякуємо нашим компаніям-учасницям за те, що вони з радістю беруть участь у наших проєктах і зустрічають у своїх стінах гостей. 

boy-480x480 Kids2IT: ігри й екскурсії

Kharkiv IT Cluster радий, що може давати більше можливостей дітям дізнаватися щось цікаве й корисне!

Коментарі