Kids2IT: BrushBobus проти «Чебупельки»: шалена гра в Харківській загальноосвітній школі №157

IT Cluster Kharkiv IT Cluster
🤩 1 лютого 2022 року Kharkiv IT Cluster завітав до учнів 11-го класу Харківської загальноосвітньої школи №157

👨‍💻 Щоб пройти нашу профорієнтаційну гру, учням необхідно опанувати весь цикл розробки продукту: від генерації ідей до презентації прототипу. Учні 11-го класу виявили самостійність та креативний підхід. Діти швидко розподілили завдання у командах і з усією серйозністю віднеслися до обраної професії.

🐶 Чебупілька

З роботом «Чебупелька» ви більше не будете думати про те, коли потрібно кормувати, напувати й мити вашого домашнього улюбленця. Завдяки своїм рукам цей робот може насипати корм та наливати воду самостійно. Також він має бокові панелі з водою та очищувальними засобами для миття тварини. Команда презентувала прототип робота з управлінням через мобільне додаток. Винахід має поховану камеру: коли вас немає вдома, ви можете спостерігати за вашим котом і собакою. А в подарунок до гаджета ви отримуєте ошийник, який аналізує стан вашого вихованця!

🧼 BrushBobus

Втомилися постійно прибирати вдома, миті вікна та замітати шерсть за вашими домашніми улюбленцями? Тоді на допомогу вам прийде проект іншої команди — інноваційний робот-пилосос. Цей гаджет вміє пересуватися по стінах, стелі та вікнах, а ще має багато додаткових насадок: датчик поверхні, полірування окон і прибирання шерсті.

Відгуки учасників

💭 «Я рада, що команда Kharkiv IT Cluster провела профорієнтаційну гру. Мені понравилось спрямовувати команду, контролювати та давати ідеї. Тепер хочу вступати до Project Manager», ділиться враженнями Христина, учениця 11-го класу.

 

💫 Kharkiv IT Cluster радий знайомству з учнями 11-го класу Харківської загальноосвітньої школи №157 та пишається їхніми досягненнями!

Коментарі