Kids2IT: Чашка-непроливайка та програма з пошуку акційних товарів. Винаходи учнів Харківської загальноосвітньої школи №157

IT Cluster Kharkiv IT Cluster
1 лютого Kharkiv IT Cluster завітав до учнів 11-го класу Харківської загальноосвітньої школи №157

На початку гри опитування Slido показало: тільки 11% учнів хочуть працювати в IT. Kharkiv IT Cluster розповів дітям про основні та популярні напрямки є в IT-професіях.

🥰 Під час гри Kids2IT кожен може вибрати професію, яка його зацікавила. Учні створюють дві команди. Кожна з команд працює над розробкою сучасного проєкту. Кінцевий результат гри — презентація продукту.

📱 SMAP: знайди товар по акції

«Наш світ зараз smart – качай SMAP!» — гасло першої команди. Чи зіштовхувались ви з тим, що хочете купити товар по акції, але не можете його знайти в магазині? З цим вам допоможе мобільний додаток першої команди! Ви можете використовувати додаток SMAP, коли йдете повз магазин або шукаєте знижки вдома. Можливості:

  • функція пошуку товару;
  • навігаційна програма;
  • характеристика та якість продукції;
  • порівняння цін.

☕ Smart-чашка

Ви чули, що друга команда учнів розробила прототип розумної чашки непроливайки? Ні? Тоді час дізнатися детальніше про цей винахід! Чашка має сканування відбитку пальця, інноваційний дисплей, годинник, WI-FI та навіть особисту помічницю Риту, яка нагадує вам про все. З цією чашкою вам не знадобиться телефон!

👩‍💻 Юні розробники виконали прототипи з паперу. На кінцевому опитуванні в Slido 50% школярів проголосувало, що хочуть спробувати себе в IT-сфері.

Відгуки учасників

💭 «Гра мені допомогла більше зрозуміти IT-спеціальності. Я навіть не думала, що ми зможемо так злагоджено працювати в команді та створювати проєкт разом», 一 ділиться враженнями Дар’я, учениця 11-го класу.

 

Kharkiv IT Cluster дуже пишається роботою учнів Харківської загальноосвітньої школи №157 та чекає на нову зустріч!

Коментарі