Kids2IT готові до весни💐

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

З початку року Kharkiv IT Cluster активно проводить профорієнтаційні ігри Kids2IT в школах Харкова як онлайн, так і в офлайн-форматі.

На кожній грі школярі 9–11 класів із цікавістю беруть участь у процесі розробки інноваційного пристрою⌚ або програми і приміряють на себе різні ролі IT-фахівців.

За ці два місяці на іграх Kids2IT діти презентували безліч абсолютно нових ідей. Це були й поліпшені побутові прилади (такі як кіберчашка, розумний акваріум, шафа, яка сама розвішує одяг👗), і застосунки, здатні полегшити й урізноманітнити наше життя (перевірити та вдосконалити мейкап, знайти попутників для подорожей, вказати нам усі затишні куточки в місті), і абсолютно нові пристрої (такі як блокнот із синтезом і обробкою мови, сканер для визначення поломок, лінза, що дозволяє побачити все на далекій відстані).photo_2021-01-29_15-13-17 Kids2IT готові до весни💐

Не обійшлося і без інновацій, що зараз здаються нам фантастичними💣: хатній робот-помічник, здатний бути другом, кріокамери для подорожей у космосі та навіть машини часу.

Наприкінці гри школярі з подивом розуміли, що бути в IT зовсім не означає бути тільки програмістом або тестувальником. Особливо це тішило тих, хто звик вважати себе виключно гуманітарієм і вважав, що для них закрита дорога в IT.

«Мені дуже сподобалася роль Project Manager. Тепер я розумію, де можна застосувати моє бажання все і всіх організовувати», ― із задоволенням поділилася думками старшокласниця👩‍🦰 Дарина.

Кожен раз, на кожній грі, ментори-волонтери проєкту відзначають допитливість дітей і те, що багато хто з них вже багато знає про IT-сферу.

«Спілкуючись із школярами, розумієш, що 💻IT-технології вже давно увійшли в їхнє життя і багато хто хоче реалізувати себе саме в цій сфері», — зазначила ментор проєкту Тетяна.

З початку року ми провели вже понад 10 ігор у семи школах і продовжуємо набирати обертів.

Із закінченням зими❄ багато шкіл готові проводити ігри вже в офлайн-форматі, і Kharkiv IT Cluster радо знайомить старшокласників з різноманітністю IT-спеціальностей.

Якщо ви вчитель, батько, мати або учень, заповнюйте форму реєстрації за посиланням, і ми проведемо безкоштовні профорієнтаційні воркшопи у вашій школі в межах проєкту Kids2IT!

Коментарі