Kids2IT: Генеруємо ідеї разом зі школярами!☄️

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

🔥8 жовтня Kharkiv IT Cluster провів ще одну гру Kids2IT для учнів 9 класу гімназії № 23.

Під час профорієнтаційної гри діти поділились на дві команди, кожна з котрих в кінці презентувала свій стартап.

Перша команда розробила інноваційні окуляри, які були б створені, щоб допомогти сліпим людям орієнтуватись у просторі. Це досягається завдяки яскравим спалахам світла при наближенні до перешкоди. Також цей винахід має свій додаток для смартфонів, що дозволяє керувати функціями окулярів. Для зручності пересування, пристрій має голосового асистента, керованим голосом.

Учні з другої команди запропонували додаток, який був створений, щоб безкоштовно відправити подарунок будь-якій людині. Для цього достатньо обрати з запропонованого списку подарунок та кому його відправити. Також є дуже цікава функція: сюрприз можна відправити випадковій людині! Цей додаток допоможе людям, які не можуть вибрати що подарувати, або не мають можливості це зробити самостійно.

🚀Kharkiv IT Cluster впевнений, що розвивати у школярів хист до ІТ можна змалку, тому ми вирішили провести повноцінну бізнес-гру, але дитячу. Учасники нашої гри пройшли весь шлях розробки ІТ-продукту від концепції та до самої його презентації.

Ми щиро дякуємо нашим учасникам за круті ідеї! Впевнені, що ми дуже скоро побачимось на новій грі Kids2IT 🔥

Коментарі