Kids2IT: екскурсії для дітей

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

Минулого тижня Kharkiv IT Cluster разом із дітьми з літнього кемпу від Дія.Бізнес | Харків завітали в гості до IT-компанії Artjoker, офіс якої знаходиться в самісінькому центрі Харкова.

Літній кемп — це тиждень незабутніх вражень і спогадів, можливість дізнатися те, чого не розказують у школі — як генерувати круті ідеї та створювати проєкти. Екскурсії в IT-компанії дають можливість дітям познайомитися ближче зі сферою інформаційних технологій і поспілкуватися з IT-спеціалістами. 

admin-480x480 Kids2IT: екскурсії для дітей

Цього разу свої двері для гостей відкрила компанія Artjoker. Під час візитів діти познайомилися з роботою компанії, дізналися про професії в IT, змогли подивитися, в яких умовах працюють IT-спеціалісти та які можливості надає компанія для своїх робітників. 

«Тут дуже круто та цікаво, сподіваюсь, що колись я буду тут працювати», — поділилась планами на майбутнє учениця 10 класу Дар’я.

Також діти взяли участь у квесті, де змогли продемонструвати свої інтелектуальні здібності та творчий потенціал. 

Kharkiv IT Cluster вдячний компаніям, які охоче приймають у себе малечу: майбутніх розробників, дизайнерів, тестувальників, бізнес-аналітиків тощо. 

admin-480x480 Kids2IT: екскурсії для дітей

Круто, що в підростаючого покоління є можливість відвідувати IT-компанії, надихатися та мотивуватися. 

Коментарі