Kids2IT: Екскурсія для учнів Харківської загальноосвітньої школи №69 в Unit.city

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

25 січня учні 11-го класу Харківської загальноосвітньої школи №69 завітали в гості до Unit City Kharkiv.

Unit City.Kharkiv — це інноваційний парк і ціла екосистема, де компанії-резиденти отримують багато можливостей для комфорту та розвитку.  Дітей відразу захопив цей креативний простір, а вражень додала Анастасія Аргунова, Event Manager в Unit City, яка провела учням екскурсію. 

Діти побачили як відбувається процес роботи в ІТ-компаніях та як працівники проводять своє дозвілля. Які заходи відбуваються в Unit City, як швидко тут кар’єрно зростають фахівці та які є приємні бонуси — все це всерйоз змусило гостей замислилися про майбутнє в ІТ-сфері.

Після екскурсії ментори з Kharkiv IT Cluster провели учням профорієнтаційну гру Kids2IT. Діти поділилися на дві команди за допомогою жеребкування та презентували нам свої інноваційні проєкти.

💫Робот «Best Boy» 

Перша команда презентувала нам ідеального робота. Ним можна керувати за допомогою мобільної програми з безліччю функцій. Перевага цього робота в тому, що його можна підлаштовувати під себе повністю. Робот ідеально підходить самотнім і дуже зайнятим людям, допомагає їм з усіма хатніми справами. 

💫Лампа «Si-lamp»

Друга команда розробила інноваційну лампу з розширеним функціоналом. Вона забезпечує не тільки світлом, а й охороною будинку. Має смарт-динамік та освіжувач повітря. Ціна такого пристрою 一 324$. Діти презентували нам свій прототип і провели тестування перед глядачами.

Відгуки учасників

💭 «Сьогоднішня екскурсія та гра дала мені дуже багато нових знань. Я дізналася, що в ІТ-сфера включає дуже багато професій і я зацікавлена вступати на ІТ-спеціальність у майбутньому», 一 говорить Олена, учениця 11-го класу школи №69.

💭 «Мені дуже сподобалась екскурсія в Unit City, тут дуже атмосферно. Під час гри мене зацікавила професія Project manager. Можливо, в майбутньому я оберу саме цю професію», 一 ділиться своїми враженнями Ліза, учениця 11-го класу школи №69.

Kharkiv IT CLuster дякує учням Харківської загальноосвітньої школи №69 за креативний підхід та з нетерпінням чекає на нові зустрічі! 

Коментарі