Kids2IT доводять: в IT може бути кожен!

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

Kharkiv IT Cluster продовжує спростовувати міф про те, що в IT можуть бути лише «технарі»! Минулого тижня ми провели профорієнтаційну гру Kids2IT в Харківській спеціалізованій школі № 133 «Ліцей мистецтв». 

Здавалося б, театрали, музиканти, хореографи та вокалісти ― хто ще може бути більш далеким від IT-сфери? Однак діти із захватом брали участь у процесі розробки інноваційних пристроїв і жваво включалися в обговорення на кожному етапі гри Kids2IT. 

У результаті активної роботи команди презентували одна одній свої розробки: інноваційне модульне взуття, яке підходить кожному й може змінювати стиль та дизайн відповідно до примх моди або погодних умов; і смартокуляри, що не запотівають і можуть допомогти як людям із поганим зором, так і послужити модним аксесуаром для тих, хто бачить добре. До «фішок» цього винаходу діти також додали вбудовану в оправу камеру та можливість виводити на скло окулярів повідомлення з популярних месенджерів.

«Ніколи не бачила себе в IT, але зараз зрозуміла, що можу поєднати свої особисті якості та освіту, аби досягти успіху в професії Project Manager», ― сказала учасниця гри Віка. 

Серед одинадцятикласників, які брали участь у грі, декілька вже збирались пов’язати свій подальший шлях із IT, а після гри багато хто з дітей зрозумів, що бути  «айтішником» ― не означає бути програмістом, а soft skills також мають велике значення, навіть у сфері  IT-технологій.

«Ці діти дуже креативні, і мають свій підхід до розробки», ― зауважив наш ментор-волонтер Олексій Рвачов, тренер-викладач 4 Факультету кіберполіції ХНУВС. 

Kharkiv IT Cluster дякує своїм менторам, за те, що вони знаходять час розказати школярам про IT-сферу, щоб зацікавити їх розвитком у цьому напрямку.

Ми продовжуємо проводити профорієнтаційні ігри в школах Харкова й маємо в планах провести ігри ще й у школах Харківської області, аби ближче познайомити школярів із світом IT. 

Якщо ви вчитель, батько, мати або учень, заповнюйте форму реєстрації за посиланням, і ми проведемо безкоштовні профорієнтаційні воркшопи у вашій школі в межах проєкту Kids2IT!

Коментарі