Кіберакселератор розпочинає набір другої когорти

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

18 листопада завершується відбір другої когорти підприємців на тримісячну акселераційну програму, що реалізується командою SocialBoost у межах проєкту USAID Cybersecurity Activity. Акселератор є першою програмою в країні, що спрямована на розвиток українських компаній, які пропонують продукти та послуги у галузі кібербезпеки. Унікальна програма, що об’єднує менторів з 10 країн світу, корпоративних партнерів глобального масштабу, доступ до інвестицій та грантових коштів та програму орієнтовану на потреби бізнесу на стадії масштабування.

Нагадаємо, що у вересні своє навчання завершили учасники першого потоку. Протягом трьох місяців команди отримували підтримку та допомогу фахівців з кібербезпеки та розвитку бізнесу — учасники програми змогли отримати профільні партнерства з локальними та глобальними компаніями, запустили нові типи послуг та ведуть переговори з інвесторами.

До нової когорти акселератора мають можливість потрапити: продуктові чи сервісні компанії, що працюють у секторі ІТ або кібербезпеки та зареєстровані в Україні.

Команди-учасники отримають:
  • можливість трансформації та розширення бізнесу у сфері кібербезпеки – планування стратегії та розробки готового продукту (до 100 годин лекцій та воркшопів за всю програму);
  • методичну та технічну підтримку, адаптовану до потреб продукту, послуги чи навіть ідеї (наприклад, індивідуальні сесії, менторські години та консультації топових експертів з понад 10 країн світу);
  • можливість налагодити контакти з корпораціями-партнерами, провідними глобальними гравцями та інвесторами;
  • індивідуальний ментор — експерт з галузі протягом всієї програми для відстеження прогресу та консультування;
  • PR та комунікаційну підтримку бізнесу;
  • інвестиційні можливості — доступ до профільних фондів та грантів;
  • стратегічні партнерства в секторі телекомунікацій, енергетики та фінансових технологій, банкінгу в Україні та пілоти з державними установами;
  • додаткові технічні можливості, які надає SocialBoost та організації-партнери (наприклад, AWS).

Крім того, під час акселерації компанії матимуть змогу розробити або вдосконалити свої бізнес-канваси, презентації та ключові фінансові та операційні документи.

До програми буде відібрано 10 команд. Подані заявки оцінюватимуться в рамках прозорого та ефективного процесу. Рішення про відбір компаній прийматиме незалежна експертна комісія, що складається з досвідчених фахівців галузі, а остаточне рішення прийме Рада членів журі.

Заявку на участь можна подати до 18 листопада включно на вебсайті Кіберакселератора— не втрачайте можливість та подавайте заявки на участь якомога раніше.

Вебсайт Кіберакселератора

Акселераційна програма триватиме з грудня 2021 по лютий 2022 року. Демо-день заплановано на березень 2022-го року

Проходитиме програма за підтримки партнерських організації: USAID, SocialBoost, AWS ,UVCA, NordVPN, Mach37, Israeli-Ukrainian Alliance, ISSP, USF, Catalisto, Cyber School, Angel Syndicate.

Коментарі