Kharkiv IT Cluster зустрівся з Михайлом Саакашвілі

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

10 вересня Kharkiv IT Cluster взяв участь у бізнес-сніданку, який пройшов у Superior Golf. Бізнес-сніданок пройшов з Михайлом Саакашвілі, головою організації «Офіс простих рішень і результатів», і представниками бізнесу в Харкові. Харківський IT Кластер представляли члени Наглядової ради Едуард Рубін та Олексій Холоденко, а також виконавча директорка Кластера Ольга Шаповал.

На своєму виступі Михайло Саакашвілі розповів, що державі принципово важливо прислухатися до потреб бізнесу:
«Чиновники повинні бути нянями для бізнесменів».

На зустрічі Михайло підняв важливі для українського бізнесу теми:

  • швидка приватизація;
  • реформа митниці;
  • реформа податкової системи, зокрема введення податку на виведення капіталу;
  • реформа судової системи;
  • підключення до електромереж та надрокористування.

Крім того, Михайло згадав і українську IT-галузь:
«Насправді IT-сектор України — це великий сектор за зміни. Це вільні люди, які хочуть вільної економіки. IT-сфера України — саме той приклад, який переконливо показує, що в умовах вільної економіки, коли держава не заважає бізнесу, — ось чого можна досягти».

Після виступу Михайла Саакашвілі представники харківського бізнесу ставили йому запитання на дискусії під модерацією. Зокрема обговорили питання екології, освіти та зловживань з боку силових структур.

Ольга Шаповал прокоментувала зустріч:
«Кластер — це аполітична організація. Водночас робота з представниками органів влади, з державними менеджерами є дуже важливою частиною активності ефективної громадської організації. Саме партнерство IT-бізнесу, влади та освіти веде до реалізації місії Кластера — розвитку середовища для технологічного бізнесу».

Коментарі