Kharkiv IT Cluster запустив веб-портал для абітурієнтів

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

Для того, щоби стати фахівцем в ІТ та отримувати високу заробітну плату, не обов’язково їхати на навчання за кордон. Адже в Україні є 8 вишів, які потрапили до світового рейтингу ТОП-університетів!

Зважаючи на те, що незабаром стартує вступна кампанія, команда Kharkiv IT Cluster вирішила полегшити майбутнім абітурієнтам один із найважливіших кроків у житті — вибір вишу. Для цього ми створили веб-портал для абітурієнтів. Харківський ІТ Кластер дякує Програмі USAID «Конкурентоспроможна економіка України» за підтримку ініціативи. Разом ми генеруємо для вас круті активності!

Інтерфейс сервісу зрозумілий на інтуїтивному рівні. Тут є всі ІТ-спеціальності міста Харкова з відповідними посиланнями на виші, до яких можна подавати документи.

Обрати є з чого. На порталі ми зібрали 17 університетів Харкова з коротким описом освітніх програм, а також 120+ IT-кафедр та спеціальностей. Інформація про мінімальний вступний бал на бюджет за 2020 рік допоможе абітурієнту визначитися, до якого вишу є шанс вступити на бюджетній чи контрактній основі.

У розділі «Корисна інформація» абітурієнт може розрахувати свій конкурсний бал та ознайомитися з єдиною державною електронною базою з питань освіти. Додатково тут можна знайти актуальну інформацію про вступну кампанію та сайт, куди потрібно подавати документи для вступу у ВНЗ.

Чому варто вступати у ЗВО Харкова?
  • Гарантія перспективного майбутнього. За кількістю ІТ-компаній та спеціалістів Харків — місто №1 серед інших регіонів України. Саме тут ІТ-галузь налічує понад 500 ІТ-компаній та 31 000+ висококваліфікованих фахівців.
  • Це сучасне місто із численними пам’ятками, яке постійно розвивається та відкрите для нових можливостей.
  • Харків є одним із найбільших транспортних центрів в Україні. Тут є всі види транспорту — залізниця, міжнародний аеропорт, маршрутний автотранспорт, тролейбуси, трамваї, метрополітен. Це неабияк полегшує мандрівки містом чи Україною.

Варто зауважити, що під час вступної кампанії 2021 року інформація на порталі оновиться. Додайте в закладки посилання на сайт, щоби бути в курсі змін!

Коментарі