Kharkiv IT Cluster запустив веб-портал для абітурієнтів

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

Для того, щоби стати фахівцем в ІТ та отримувати високу заробітну плату, не обов’язково їхати на навчання за кордон. Адже в Україні є 8 вишів, які потрапили до світового рейтингу ТОП-університетів!

Зважаючи на те, що незабаром стартує вступна кампанія, команда Kharkiv IT Cluster вирішила полегшити майбутнім абітурієнтам один із найважливіших кроків у житті — вибір вишу. Для цього ми створили веб-портал для абітурієнтів. Харківський ІТ Кластер дякує Програмі USAID «Конкурентоспроможна економіка України» за підтримку ініціативи. Разом ми генеруємо для вас круті активності!

Перейти на Портал для абітурієнтів

Інтерфейс сервісу зрозумілий на інтуїтивному рівні. Тут є всі ІТ-спеціальності міста Харкова з відповідними посиланнями на виші, до яких можна подавати документи.

Обрати є з чого. На порталі ми зібрали 17 університетів Харкова з коротким описом освітніх програм, а також 120+ IT-кафедр та спеціальностей. Інформація про мінімальний вступний бал на бюджет за 2020 рік допоможе абітурієнту визначитися, до якого вишу є шанс вступити на бюджетній чи контрактній основі.

У розділі «Корисна інформація» абітурієнт може розрахувати свій конкурсний бал та ознайомитися з єдиною державною електронною базою з питань освіти. Додатково тут можна знайти актуальну інформацію про вступну кампанію та сайт, куди потрібно подавати документи для вступу у ВНЗ.

Чому варто вступати у ЗВО Харкова?
  • Гарантія перспективного майбутнього. За кількістю ІТ-компаній та спеціалістів Харків — місто №1 серед інших регіонів України. Саме тут ІТ-галузь налічує понад 500 ІТ-компаній та 31 000+ висококваліфікованих фахівців.
  • Це сучасне місто із численними пам’ятками, яке постійно розвивається та відкрите для нових можливостей.
  • Харків є одним із найбільших транспортних центрів в Україні. Тут є всі види транспорту — залізниця, міжнародний аеропорт, маршрутний автотранспорт, тролейбуси, трамваї, метрополітен. Це неабияк полегшує мандрівки містом чи Україною.

Варто зауважити, що під час вступної кампанії 2021 року інформація на порталі оновиться. Додайте в закладки посилання на сайт, щоби бути в курсі змін!

 

Підпишись на наш телеграм канал, щоб бути у курсі вступної компанії 2022

Підписатися на Telegram-канал

Також читай новини на наших сторінках в соціальних мережах:

Facebook

Instagram

 

Коментарі