Kharkiv IT Cluster за підтримки USAID КЕУ запустив календар івентів

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

Не секрет, що Харків один з найкрутіших міст, і для студентів, і для IT-спеціалістів, які мріють почати свою кар’єру в IT, або вже впевнено реалізуються у цій сфері.

Саме тому ми вирішили розробити для вас власний календар івентів, де зібрали найкрутіші: вебінари, мітапи, тренінги та інші заходи в одному місці.

Читайте про найцікавіші івенти, які будуть найближчим часом, та не забувайте дивитись записи наших івентів за підтримки Програми USAID «Конкурентоспроможна економіка України»:

  • 12-го жовтня відбувся Tech Talk з компанією AnyforSoft, де Анатолій Пажин поділився такою темою: «Запорука передового бізнесу у 2021 — ефективний діджитал, прогресивні технології та якісний супорт».
    Запис на відео за посиланням.
  • 9-го та 23-го листопада на вебінарах ви дізнаєтесь про «Інноваційня проєкти і рішення у форматі TedX»
  • 27 листопада запрошуємо всіх охочих на one to one-зустрічі із HR компаній, на яких ви зможете дізнатися більше про процеси в компанії та познайомитися із командою!

Також доєднуйтесь 28-го жовтня до PR CommunITy «Digital PR: основні принципи та метрики» з Юлію Петрик — PR lead в MacPaw, відповідає за міжнародні PR кампанії. Творець і лектор курсу Product PR. Як працювати з західними ЗМІ.

IT-індустрія розвивається дуже стрімко, тому залишайтесь в темі всього, завдяки нашому івент календарю.

Харківський ІТ Кластер дякує Програмі USAID «Конкурентоспроможна економіка України» за підтримку ініціативи.

Разом ми генеруємо для вас круті активності!

Коментарі