Kharkiv IT Cluster за підтримки програми USAID КЕУ провели лекції з профорієнтації для батьків абітурієнтів

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

У червні пройшли три вебінари, на яких ми дізналися, як обрати професію для своєї дитини та які можливості для професійної реалізації пропонує Харків.

Для цієї серії вебінарів ми залучили спікерів із різних куточків України для того, щоб вони поділилися власним досвідом і відповіли на всі запитання, що хвилюють батьків майбутніх студентів. Три різні історії успіху об’єднує одне — Харків, місто, у якому кожна талановита людина може знайти себе та досягнути успіху.

 


Під час вебінарів спікери розповіли про те, як обирали ВНЗ для навчання, на що звертали увагу у виборі та про труднощі, з якими вони стикнулися при переїзді в інше місто. 

destination-480x480 Kharkiv IT Cluster за підтримки програми USAID КЕУ провели лекції з профорієнтації для батьків абітурієнтів

 

Програма USAID «Конкурентоспроможна економіка України» (Програма USAID КЕУ) підтримує стартапи й малі та середні підприємства (МСП) для підвищення рівня конкурентоспроможності України.

Kharkiv IT Cluster за підтримки програми USAID КЕУ реалізує освітні ініціативи для того, щоб розповісти про Харків як про топову IT-локацію України! 

Коментарі