Kharkiv IT Cluster взяв участь у вебінарі Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти.

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

Kharkiv IT Cluster активно працює над покращенням якості вищої IT-освіти.

Так, виконавчий директор Kharkiv IT Cluster Ольга Шаповал взяла участь у вебінарі, організованому галузевою експертною радою «Інформаційні технології» Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти.

У своєму виступі вона презентувала приклади вимог, які висувають IT-компанії ―  мембери Kharkiv IT Cluster, такі як NIX, SoftServe, Telesens і GlobalLogic, до знань сучасних випускників ЗВО.

«Kharkiv IT Cluster із повагою ставиться до зусиль ЗВО адаптувати сучасну IT-освіту відповідно до реальних вимог бізнесу й усіляко готовий підтримувати їх у цьому напрямі, інвестуючи свій досвід і час, а також надаючи майданчики для взаємодії. Тільки спільними зусиллями ЗВО й IT-бізнесу можливо інтегрувати потреби сучасного роботодавця в освітній процес», ― зазначила Ольга під час виступу.

Kharkiv IT Cluster реалізує безліч проєктів, спрямованих на підвищення якості освіти для школярів, студентів і викладачів. Усі наші проєкти є безкоштовними для учасників, і ми запрошуємо всіх охочих до них приєднатися.

Підписуйтеся на розсилку на сайті www.it-kharkiv.com, щоб не втратити нові можливості!

Коментарі