Kharkiv IT Cluster взяв участь у стратегічній сесії Офісу Реформ

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

19-20 січня в Офісі Реформ Харкова відбулася стратегічна сесія, присвячена складанню “дорожньої карти” діяльності комунального закладу. Харківський IT Кластер взяв участь в обговоренні планів щодо поліпшення міста, озвучивши ключові потреби міського IT-ком’юніті.

19-20 січня в Харкові пройшла стратегічна сесія, присвячена складанню детального плану дій міського Офісу Реформ, в якій прийняли участь менеджери комунального закладу, представники бізнесу та Kharkiv IT Cluster.

На сесії учасники обговорили очікування від структурних підрозділів Харківської міської ради і представників бізнесу у рамках роботи Офісу реформ, а також як конкретно Офіс Реформ може бути корисний внутрішнім клієнтам і партнерам міста.

Результатами обговорення стала синхронізація очікувань усіх учасників процесу від спільної роботи з Офісом Реформ. За підсумками стратсесії команда учасників визначила цінності і вивела ключові напрями діяльності Офісу Реформ, виявила кінцевий цінний продукт діяльності Офісу реформ і усі складові, необхідні для його досягнення. Також, за підсумками дискусії було визначено ключові функціональні блоки роботи міського Офісу Реформ.

“Для Харківського IT Кластера дуже важливо брати участь в реалізації міської програми Kharkiv Smart City і роботі Офісу Реформ в цілому. На всіх етапах: від складання “дорожньої карти” до оцінки результатів того або іншого проекту. – відмітила виконавчий директор Kharkiv IT Cluster Ольга Шаповал – Оскільки ми представляємо інтереси IT- співтовариства, ми маємо високу експертизу в області проектного менеджменту і сучасних технологій. Офіс Реформ, у свою чергу, має всі необхідні ресурси для успішного ведення і реалізації проектів. Саме синергія зусиль молодої команди Офісу Реформ та IT-експертів є запорукою успішного розвитку нашого міста, його просування як ключової IT- локації в Україні і формування стійкої IT- екосистеми Харкова”

Нагадаємо, що в грудні 2018 Kharkiv IT Cluster став одним із стратегічних партнерів міської програми з розвитку інфраструктури міста Kharkiv Smart City, що реалізується Офісом Реформ Харкова. Участь в сесії і комунікація від імені локального IT-співтовариства  – один з елементів партнерства у рамках цієї програми.

Коментарі