Kharkiv IT Cluster відзначив 2 роки роботи і презентував нового виконавчого директора

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

12 липня 2017 Kharkiv IT Cluster відзначив 2 роки роботи. Захід відбувся у вузькому колі IT-спільноти Харкова, серед яких були харківські IT-компанії і партнери кластера.
За два роки організація зросла до 31 компанії-учасника, об’єднала понад 3300 IT-фахівців. Кластері продовжує реалізовувати ініціативи та проекти за напрямками International Marketing, Legal, IT-community, Education і Government Relations, рухаючись до головної мети своєї діяльності – зробити Харків точкою входу в ІТ, створити найкращі умови для ІТ-компаній в Україні та зробити Харків ІТ-столицею центральної та східної Європи.
Також, в рамках Дня народження, Kharkiv IT Cluster презентував нового виконавчого директора – цю посаду займатиме Софія Бєлєнкова.
Софія виступила з презентацією і розповіла про плани, перспективи та напрямки розвитку кластера на найближчий рік, відповіла на питання, які виникли в учасників і партнерів, а також розповіла трохи про себе.
У Софії понад 13 років управлінського і прикладного проектного досвіду в США, Бразилії, Швеції і країнах СНД, а також міжнародних, локальних компаніях і державному секторі України.
З питаннями, ідеями і пропозиціями можна звертатися до Софії по email s.belenkova@it-kharkiv.com або через соціальні мережі.
Нагадуємо, що з 1 червня 2017 року, виконуючим обов’язки директора кластера було призначено Дмитра Яковлєва, члена Наглядової Ради кластера, операційного директора компанії Videal. На час перехідного періоду, до повної передачі справ, Дмитро буде вести спільну роботу з новим директором.
Подивитися фото >>

Коментарі