Kharkiv IT Cluster відвідав День відкритих дверей НТУ «ХПІ»

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

Карантин — не привід зупиняти звичну роботу, тож у період вступної кампанії університети продовжують розповідати про себе та заохочують абітурієнтів до вступу.

НТУ «Харківський політехнічний інститут» провів День відкритих дверей через платформу ZOOM. Харківський ІТ Кластер взяв участь у трансляції та готовий поділитись враженнями!

Як усе пройшло

На початку трансляції відбулося привітання учасників Дня відкритих дверей. Були присутні викладачі, декани університету та виконавча директорка Харківського ІТ КластераОльга Шаповал.

Ольга долучилась до привітань і розповіла про ІТ-індустрію Харкова: як вона розвивається, спеціалісти яких професій потрібні та які вимоги до робітників висувають ІТ-компанії. Крім того, Ольга поділилась досягненнями роботи Харківського ІТ Кластера: яку роль він відіграє в ІТ-індустрії та професійній освіті.

Директорка Кластера зазначила, що якісна вища освіта у сфері інформаційних технологій — це одна із запорук успішної кар’єри майбутніх фахівців.

Саме таку освіту надають в одному з найактивніших вищих навчальних закладів Харкова та України — НТУ «ХПІ». Університет входить до 600 найкращих університетів світу в рейтингу QS, а також до ТОП-5 університетів України за рейтингом «ТОП-200 Україна».

В університеті ведеться підготовка за основними напрямками в ІТ-галузі, про які розповіли декани факультетів.

  • Максим Малько, декан факультету комп’ютерних наук і програмної інженерії, поділився результатами роботи та досягненнями свого факультету.
  • Заступник декана Володимир Скородєлов представив факультет комп’ютерних та інформаційних технологій.
  • Директор інституту та доктор наук Олексій Ларін розповів про роботу навчально-наукового інженерно-фізичного інституту НТУ «ХПІ».

Питання до представників університету

Враховуючи тенденції розвитку освіти, Ольга Шаповал підготувала питання до деканів, аби дізнатись більше про сучасну роботу та перспективи університету.

Одним із таких питань був напрям дуальної освіти, який активно обговорюється в МОН і тісно пов’язаний з ІТ-сферою. Максим Малько детально пояснив абітурієнтам принцип такої освіти та розповів, як НТУ «ХПІ» готується до змін.

Також було порушено питання Інноваційного кампусу університету та проєктної форми навчання. Декани факультетів спробували якнайкраще та найзрозуміліше розкрити кожне з питань.

Харківський ІТ Кластер радий, що в нас є можливість представляти одні з найкращих університетів України. Ми закликаємо абітурієнтів ознайомитися з освітніми пропозиціями НТУ «ХПІ» детальніше, адже час робити правильний вибір!

Дякуємо Національному технічному університету «Харківський політехнічний інститут» за надану можливість представити ІТ-індустрію Харкова та взяти участь у трансляції!

Коментарі