Kharkiv IT Cluster став партнером платформи Clutch

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

Ми безмежно раді оголосити про партнерство Харківського ІТ Кластера та платформи Clutch!

Clutch — це провідна платформа для рейтингів та оглядів у сфері ІТ, маркетингу та бізнес-послуг, у якій понад 200 тисяч постачальників послуг із більш ніж 60 тисячами докладних відгуків клієнтів.

Clutch


Спільно з Clutch ми запустили партнерську платформу, орієнтовану на просування учасників Харківського ІТ Кластера. У платформи є три основні мети:

  • допомогти учасникам Харківського ІТ Кластера просувати свої компанії серед потенційних клієнтів, генерувати ліди та нові бізнес-партнерства;
  • допомогти покупцям ІТ-послуг знаходити й оцінювати постачальників послуг, з якими вони співпрацюють, надавши якісну та перевірену інформацію;
  • оптимізувати та збільшувати плідну співпрацю, засновану на прозорому й перевіреному контенті.

Ми закликаємо всіх учасників Харківського IT Кластера користуватися платформою.

Kharkiv IT Cluster Partner Platform


Реєстрація на платформі безкоштовна.
Щоб потрапити в стрічку платформи:
  • створіть профіль у Clutch;
  • внесіть відгуки клієнтів;
  • напишіть на електронну пошту eleonora@clutch.co, аби вашу компанію включили в партнерську платформу Харківського ІТ Кластера.

Після підтвердження вашого профілю в Clutch з вами зв’яжеться менеджер по роботі з клієнтами Clutch, допоможе поліпшити свій профіль і залучити більше клієнтів. Аби дізнатися більше про цінності участі в лістингу, прочитайте посібник Clutch для постачальників послуг.

Посібник Clutch для постачальників послуг

Коментарі