Kharkiv IT Cluster привітав відмінників ЗНО-2020

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

Цьогоріч випускників, які склали ЗНО на максимальні 200 балів, майже вдвічі більше, ніж минулого року. А наступного року має бути ще більше — з’явилася мотивація від Kharkiv IT Cluster.

IMG_3045-scaled-414x621 Kharkiv IT Cluster привітав відмінників ЗНО-2020

 

Другого вересня в затишній атмосфері COWORK.INC на свіжому повітрі та з дотриманням усіх санітарних норм Kharkiv IT Cluster привітав рекордсменів ЗНО-2020 з фізики та математики. Звісно, про викладачів, які допомагають отримати такий високий рівень знань, ми також не забули та запросили на зустріч.

 

IMG_3019-scaled-414x621 Kharkiv IT Cluster привітав відмінників ЗНО-2020
викладач Харківського фізико-математичного ліцею № 27 Ліфіц Сергій Олександрович, який підготував найбільше цьогорічних відмінників ЗНО.

 

 

Відмінників привітали член Наглядової ради Едуард Рубін, виконавча директорка Kharkiv IT Cluster Ольга Шаповал. Едуард Рубін зазначив, що в житті майбутніх студентів настає найцікавіша пора, побажав успіхів у подальшому навчанні та великих досягнень у житті.

IMG_3075-scaled-414x276 Kharkiv IT Cluster привітав відмінників ЗНО-2020
член Наглядової ради Kharkiv IT Cluster – Едуард Рубін

 

 

 

Вступників також привітав викладач Харківського фізико-математичного ліцею № 27 Ліфіц Сергій Олександрович, який підготував найбільше цьогорічних відмінників ЗНО. Він побажав випускникам не зупинятися на досягнутому й упевнено крокувати по життю.

Ну і які вітання без подарунків? Правильно, жодних!
Ми теж так вважаємо, тому наші відмінники отримали подарунки від провідних харківських IT-компаній. Дякуємо за участь NIX, Infopulse, Sloboda Studio, Quantum, MaxNet.

photo_2020-09-03_10-35-30-414x553 Kharkiv IT Cluster привітав відмінників ЗНО-2020

Під час чаювання з солодощами майбутні студенти розповіли про свої ідеї та плани на майбутнє, а також ознайомилися з освітніми проєктами Kharkiv IT Cluster, де вони можуть ці ідеї втілити:
Junior Club
Open IT
BOOT CAMP

Коментарі