Kharkiv IT Cluster привітав школярів із проходженням етапу Всеукраїнської олімпіади з програмування

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

Kharkiv IT Cluster та компанії-учасниці NIX і Telesens привітали школярів із проходженням четвертого етапу Всеукраїнської олімпіади з програмування.

— Це був четвертий етап Всеукраїнської олімпіади школярів з програмування. У цьому етапі взяли участь 130 учнів з усіх областей України. Від Харківської області взяли участь 32 школярі, — розповів Микола Арзубов, керівник МНО Q-BIT.

Школярі 6–11 класів писали олімпіаду п’ять годин. Учасники докладали максимум зусиль. Більш того, діти були надто зосереджені, навіть щоб виходити з аудиторій.


Ксенія Сиромолотова, PR & Brand Manager Telesens, і Ксенія Горнар, Junior Content Manager Kharkiv IT Cluster, привітали школярів із проходженням у наступний етап олімпіади.

— Я дуже чекала на цей день. Коли мені сказали, що з тисячі учасників до наступного етапу пройшли 130 осіб і 32 з них з Харкова, у мене з’явилося відчуття гордості. Ці молоді люди — це майбутнє IT-галузі. Їх залученість і бажання вчитися дуже надихає, — поділилася Ксенія Сиромолотова, PR & Brand Manager Telesens.

highlighter Kharkiv IT Cluster привітав школярів із проходженням етапу Всеукраїнської олімпіади з програмування

Ми раді, що школярі обирають IT-галузь і відповідально підходять до свого майбутнього, беручи участь у міжнародних заходах.

Харківський IT Кластер та компанії-учасниці будуть і надалі підтримувати школярів на їхньому шляху до IT-галузі.

Коментарі