Kharkiv IT Cluster привітав Департамент кібербезпеки з дванадцятою річницею заснування!

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

30 липня у стінах ХНУРЕ відбувся урочистий захід із нагоди 12-річчя створення підрозділів кібербезпеки України. Серед запрошених були Харківський Кластер, представники ректорату закладів вищої освіти й науково-дослідницьких центрів, а також бізнес-сфери.

Мета заходу ー відсвяткувати дванадцяту річницю створення підрозділу боротьби з кіберзлочинами при Міністерстві внутрішніх справ України. Під час заходу учасники висловили «хранителям безпеки в Інтернеті» подяку за сумлінну роботу та вручили їм нагороди. Додатково представники ЗВО та IT-спільноти обговорили з кіберполіцією умови взаємовигідної співпраці. 

photo_2021-07-30_17-10-46-414x276 Kharkiv IT Cluster привітав Департамент кібербезпеки з дванадцятою річницею заснування!

Під час зустрічі підрозділ із боротьби з кіберзлочинами запропонував Kharkiv IT Cluster підписати Меморандум. Предмет Меморандуму —  взаємовигідна співпраця задля протидії кіберзлочинності в Україні. А ще — навчання сучасним IT-інструментам для підвищення професійного рівня не тільки членів Нацполіції, а й студентів, які в перспективі стануть гарантом кібербезпеки в Україні.

Head of Education Kharkiv IT Cluster Оксана Подколзіна поділилася враженнями від заходу: «Харківський Кластер та представники кіберполіції обговорили перспективу майбутньої співпраці. Ми відкриті до спілкування та налаштовані на діалог із правоохоронцями. В особистій розмові було дуже приємно почути від співробітників про важливість разом працювати над загальною безпекою та спільними цілями. Відбулася зміна парадигми внутрішніх органів стосовно їхньої ролі: від каральної до підтримуючої, відкритої, такої, якою вона має бути».

photo_2021-07-30_17-10-00-414x276 Kharkiv IT Cluster привітав Департамент кібербезпеки з дванадцятою річницею заснування!

Представники кібербезпеки розповіли учасникам заходу про свою місію й ключові завдання. Вони показали відео, де наочно довели, що тіньовий підрозділ поліції виконує насправді важливу й суспільно корисну роботу. Також представники Кіберполіції наголосили на важливості зв’язку з ІТ-сектором та їхньому взаємовигідному партнерству. 

Наприкінці зустрічі Кіберполіція вручила всім учасникам заходу урочисті подарунки, аби наголосити, наскільки важливим є вклад представників вишів і IT-спільноти, аби гарантувати безпеку в інтернеті та підвищувати медіаграмотність населення. 

Kharkiv IT Cluster щиро дякує за запрошення на цю важливу подію і за підтримку високого рівня кібербезпеки в Україні!

Коментарі