Kharkiv IT Cluster провів четверту зустріч клубу Teachers2IT

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

13 серпня Kharkiv IT Cluster спільно з Департаментом цифрової трансформації Харківської міської ради під керівництвом Анни Мороз і комп’ютерної школи GoIT провели зустріч з учасниками клубу Teachers2IT.

Під час зустрічі вчителі продовжували освоювати алгоритми гри Minecraft під керівництвом Михайла Максимова, керівника харківського філіалу GoIT. 

Керівник програм дитячого напряму GoITeens виділив головну ідею Minecraft Education: «На жаль, зараз діти вороже ставляться до навчання. Дуже багато соціальних факторів підвели дітей до думки, що навчання ー зло, а неуцтво ー добро, хоча насправді це зовсім не так. Тому наше головне завдання ー зацікавити дітей. У Minecraft є можливість розкрити себе: тут можна бути художником, програмістом, математиком, менеджером, як у реальному житті. Тому ми маємо зацікавити дітей і показати їм шлях до розвитку. Вони мають зрозуміти, що Minecraft ー гра майбутнього».

IMAGE-2021-08-16-104834-640x480 Kharkiv IT Cluster провів четверту зустріч клубу Teachers2IT
Головні завдання уроку: 
  • закріпити знання про лінійні та циклічні алгоритми в Minecraft;
  • напрацювати математичні основи у грі;
  • покращити навички створення квестів;
  • обговорили власні результати та досягнення, поділитися враженнями з колегами.

На зустрічі були присутні 15 висококваліфікованих спеціалістів із різних шкіл Харкова. Учителі інформатики й математики мали нагоду не тільки самостійно побудувати Minecraft-світ у цифровій реальності, а й освоїти головні інструменти та методи, що надалі допоможуть навчити дітей краще сприймати й застосовувати знання в точних і прикладних сферах.

Результати зустрічі: 
  • освоїли модель «перевернутого навчання», що полягає в освоєнні теоретичних знань у ході практичних занять;
  • провели квест, що допоміг закріпити отримані знання;
  • отримали завдання, що полягає в розробці власного уроку для подальшого впровадження квестів у Minecraft-світ;
  • запланували наступні зустрічі та встановили цілі наступного заняття;
  • обговорили методичний посібник, що був власноруч розроблений і написаний вчителями для колег, які пропустили заняття або долучилися нещодавно.
Приєднуйтеся до нашого чату в Telegram!

Коментарі