Kharkiv IT Cluster представляє нового партнера – ACMP Ukraine!

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

ACMP Ukraine громадська організація, що націлена на якісну трансформацію українських проєктів задля покращення стану економіки та життя людей в нашій країні. 

rrrrrr Kharkiv IT Cluster представляє нового партнера - ACMP Ukraine!

Разом ми прагнемо розвивати середовище для IT індустрії в Харкові, у тому числі завдяки створенню інноваційних освітніх проєктів, спрямованих на підвищення ефективності change management в IT.

Місія АСМР Ukraine полягає в розвитку професії і дисципліни Change Management в Україні, створенні community людей, які націлені на зміни управлінського mindset, відкриті до обміну професійними знаннями і досвідом в організаційних змінах.

Наша мета підтримувати співпрацю спільнот, які несуть загальну ідею прогресивних змін і мають схожі цінності!

Представник АСМР Ukraine у м. Харків – Наталя Ковальова, Certified Change Management Professional (ACMP), консультант зі стратегічного управління, бізнес-тренер прокоментувала це так: «У сучасному світі саме ІТ- індустрія  є каталізатором наймасштабніших змін у житті людей у всіх сферах, на всіх рівнях. Тому так важливо, щоб проєкти та програми з цифрової трансформації реалізовувались з урахуванням Human Side of Change, бо від того залежить не тільки ефективність впровадження конкретних ініціатив, але і загальний рівень  добробуту та злагоди у суспільстві. Гадаю, що не випадково саме в Україні створена перша на пострадянському просторі спільнота професіоналів з управління змін – бо ми того варті! І для мене, як харків’янки, велика честь представляти АСМР Ukraine у моєму рідному місті.  Тож, нумо до діла!»

 

Коментарі