Kharkiv IT Cluster підтримує Всеукраїнську учнівську олімпіаду з інформаційних технологій 😊

IT Cluster Kharkiv IT Cluster
📩 12 лютого в Харківському національному університеті радіоелектроніки відбулося урочисте відкриття ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з Інформаційних технологій.

На ІІІ етапі Всеукраїнської учнівської Олімпіади з Інформаційних технологій взяли участь 107 старшокласників-знавців інформаційних технологій з Харкова та Харківської області. 

Учасників привітали: Андрій Єрохін, голова Оргкомітету Олімпіади, декан факультету комп’ютерних наук ХНУРЕ та Ольга Шаповал, виконавча директорка Kharkiv IT Cluster.

«Kharkiv IT Cluster завжди підтримує талановиту молодь. Ми раді, що зараз така кількість учасників представлена на олімпіаді – це значить, що  сфера IT з часом буде поповнюватись новими спеціалістами. Інвестиція у власний розвиток – це найкраще капіталовкладення. Ми сподіваємось, що участь в олімпіаді для вас, шановні учасники це ще одна сходинка до вибору професій зі сфери IT в майбутньому», – починає відкриття Ольга Шаповал.

Надія Калита, секретар Оргкомітету, ознайомила всіх учасників із правилами проведення змагань. Протягом двох днів школярі виконували завдання олімпіади. Переможці будуть оголошені до кінця поточного тижня.

✨ Kharkiv IT Cluster бажає всім учасникам отримати високі оцінки та вже готує пам’ятні подарунки для переможців.

Коментарі