Kharkiv IT Cluster підтримує талановиту молодь

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

У рамках проєкту «Підтримка конкурсів та олімпіад» #KharkivITCluster підтримав XVII Чемпіонат Харкова з програмування, який відбувся у травні 2020 року.

Молодіжна наукова спілка Q-Bit і кафедра інформаційних систем Харківського національного економічного університету ім. Семена Кузнеця за підтримки компаній NIX, Cloud Works, Crux Lab, INSART, NEAR, Huawei і Kharkiv IT Cluster вже всьоме провели Чемпіонат Харкова з програмування.
Цього року до турніру долучилися команди з інших міст і країн. Змагання проходили в різних вікових категоріях — шкільний та студентський дивізіони.

У категорії «Шкільний дивізіон» взяли участь 164 команди, з них 67 команд представляли місто Харків. Також взяли участь школярі з Києва, Вінниці, Ужгорода, Хуста, Миколаєва, Кривого Рогу, Запоріжжя, Дніпра, Тернополя, Львова, Бердянська, Сумгаїта (Азербайджан), Ташкента (Узбекистан).
Переможцями серед школярів стала команда Ruiners Ліцею інформаційних технологій з міста Дніпра.

У чемпіонаті також брали участь 215 команд студентського дивізіону, які представляли університети Харкова, а також Києва, Львова, Одеси, Ужгорода, Вінниці, Бердянська, Житомира, Запоріжжя, Хмельницького, Краматорська, Чернівців, Сум, Полтави, Тернополя, Херсона та Гомеля (Білорусь).
Переможцями в цій категорії стала команда механіко-математичного факультету ХНУ ім. В. Н. Каразіна.
Більше інформації про турнір за посиланням https://khcup.dots.org.ua/.

Вітаємо з перемогою!

Коментарі