Kharkiv IT Cluster підтримав масштабний форум зі SMART технологій

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

Kharkiv IT Cluster став співорганізатором форуму Make It SMART, який відбувся у Харкові 6 червня. Захід організовували також компанії Huawei Ukraine, Vodafone Ukraine за підтримки міста.

Форум став масштабним заходом, що зібрав найбільш інноваційні IT рішення для міської інфраструктури, які допомагають зробити життя в місті комфортнішим і доступнішим для всіх мешканців. На додаток працювала експо-зона зі стендами від IT компаній, в тому числі і учасників Kharkiv IT Cluster.

У дискусіях взяли участь експерти з Австрії, Великобританії, Китаю і України. Теми обговорення – розвиток системи електронного управління, світові smart-тренди, практичні кейси перетворення міст до smart-city. Обговорювалося також досвід європейських міст по мотивації жителів міст використовувати доступні IT-рішення в повсякденному житті, особливо коли справа стосується документів.

Kharkiv IT Cluster визнаний активним учасником і драйвером по трансформації Харкова у Smart City, а Харків – найінноваційнішим містом України.

 

Коментарі