Kharkiv IT Cluster підписав меморандум з ХНАУ ім. В.В. Докучаєва

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

16 червня Kharkiv IT Cluster підписав меморандум про партнерство та співробітництво з Харківським національним аграрним університетом ім. В.В. Докучаєва.
Партнерство допоможе збільшити кількість і якість фахівців для сфери IT в аграрній галузі, підвищити ефективність та культуру праці за рахунок поширення використання інформаційних технологій, а також створить найбільш сприятливі умови для впровадження новітніх інформаційних технологій.
ХНАУ ім. В.В. Докучаєва планують відкрити напрямок інформаційних технологій, де готуватимуть IT-фахівців в аграрній сфері. В умовах автоматизації виробництва, в сучасному аграрному секторі фахівці цього профілю будуть користуватися великим попитом в найближчому майбутньому.
Ректор ХНАУ ім. В.В. Докучаєва, професор Олександр Ульянченко, з великим ентузіазмом відгукується на ініціативи, які допоможуть розвитку університету.
Дмитро Яковлєв, виконавчий директор Kharkiv IT Cluster та COO Videal, й Едуард Рубін, CEO Telesens та учасник Наглядової ради Kharkiv IT Cluster, впевнені, що міждисциплінарний партнерство та зріст інформаційних технологій в таких сферах, як аграрна, – правильний напрямок розвитку.
Kharkiv IT Cluster відкритий до ефективної співпраці та взаємовигідного партнерства, взаємної підтримки та впровадження спільних проектів і заходів, які допоможуть розвивати аграрну сферу та сферу інформаційних технологій Харківського регіону.
[wonderplugin_slider id=”77″]

Коментарі