Kharkiv IT Cluster підписав меморандум про співпрацю з НТУ "ХПІ"

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

8 квітня в Kharkiv IT Cluster підписав меморандум про співпрацю з Національним технічним університетом “Харківський Політехнічний Інститут”. Кластер неодноразово працював з цим ВНЗ раніше. За підтримки нашої організації відбулося кілька лекцій для студентів, а також велися переговори в сфері дуального освіти. Після підписання меморандуму співпраця з НТУ “ХПІ” стане ще активніша: ми намітили конкретний план дій.
Євген Сокіл, ректор університету, висловив Наталії Виноградської, виконавчому директору Kharkiv IT Cluster, свою позицію про користь кластеризації для України: саме в подібних об’єднаннях він бачить майбутнє розвитку країни. Він зазначив, що інформаційні технології – один з найбільш масштабних напрямків університету, сьогодні він налічує 18 спеціальностей. Ректор розповів про всі нововведення в ВУЗі, що трапилися останнім часом. Він згадав прагнення університету до інформатизації, намір запустити коворкінг і стартап-центр на базі ХПІ, а також успіх першої в Харкові Міжнародної конференції “Проблеми науково-технічного і правового забезпечення кібербезпеки – 2016”.
Наталія та Євген детально обговорили проблеми, з якими стикаються ВНЗ і IT-компанії при роботі зі студентами, і позначили спільні ініціативи, які могли б вирішити ці завдання. Ми бачимо перспективи співпраці і готові реалізувати перші з них цієї весни. Слідкуйте за нашими анонсами, щоб не пропустити найцікавіші події!

Коментарі