Kharkiv IT Cluster на відкритті SoftServe IT Academy

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

Kharkiv IT Cluster – на відкритті SoftServe IT Academy в Харкові, одного з найбільших в країні корпоративних освітніх проектів, орієнтованого на підготовку фахівців різних спеціалізацій для роботи в IT.

Урочиста церемонія відбулася 15 травня в харківському офісі SoftServe за участю Геннадія Букшевалова, директора центру розробки SoftServe в Харкові, Андрія Колоса, директора Департаменту економіки і міжнародних відносин ХОДА, Гаррі Проппера, Президента SoftServe. Були також присутні Галина Даців, Директор корпоративного університету SoftServe University та Андрій Переймибіда, Директор SoftServe IT Academy.

За словами представників компанії, наступного року в Академії навчатимуться 1500 молодих людей, 1000 з яких знайде роботу в самій компанії

В ході спілкування учасники поділилися вже реалізованими прикладами трансформації освіти в сфері IT в Україні, а також обговорили перспективи розвитку Харкова як IT локації. Вони також спрогнозували, як якісна освіта посилить IT ринок і вплине на економіку міста,  окреслили плани розвитку формальної та неформальної освіти.

Директор Харківського IT Кластеру Ольга Шаповал привітала компанію SoftServe з відкриттям Академії:

«Настільки потужний центр дає багато перспектив Харкову як молодіжному місту. Тут є близько 20 вищих навчальних закладів, що дають потужну фундаментальну підготовку майбутнім ІТ фахівцям. Разом з цим динамічна ІТ індустрія готує їх до практичної роботи в компаніях».

Вона також додала, що Академія зробить великий внесок у розвиток людського капіталу та посилить конкурентоспроможність харківської IT індустрії не тільки на національному рівні, а й у міжнародних проектах. А Kharkiv IT Cluster підтримує проекти, які є складовою IT екосистеми міста.

 

Фото: SoftServe

Коментарі