Kharkiv IT Cluster на конференції в межах German Ukrainian Digital Partnership

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

Харківський ІТ Кластер представив досягнення мемберів у сфері AgriTech на міжнародній конференції та підтвердив позиції Харкова як однієї з ключових ІТ-локацій серед регіонів.


10 березня Кластер взяв участь у німецькій конференції в межах німецько-українського цифрового партнерства (German Ukrainian Digital Partnership).

Ініціатори партнерства: Німецька східна бізнес-асоціація (German Eastern Business Association), NRW.Global Business і Німецько-українська промислово-торговельна палата (German-Ukrainian Chamber of Industry and Commerce).

rocket Kharkiv IT Cluster на конференції в межах German Ukrainian Digital Partnership

Директорка Kharkiv IT Cluster Ольга Шаповал розповіла про ІТ-сферу Харківського регіону, які ІТ-компанії тут представлені та за якими напрямами вони працюють. Крім того, Ольга представила досягнення компаній-мемберів — Quantum і SevenPro.

На конференції ми впевнились, що AgriTech — одна з перспективних галузей як в Україні, так і за кордоном. Саме тому на конференції ми змогли представити Україну безлічі зацікавлених ІТ-компаній Німеччини.

Конференція дозволить нашим мемберам знайти нові партнерства в цій галузі та вийти на міжнародний ринок AgriTech.

rocket Kharkiv IT Cluster на конференції в межах German Ukrainian Digital Partnership

А ми нагадуємо, що в межах українсько-німецького партнерства пройде ще три різні конференції:

  • робототехніка й автоматизація;
  • E-Health і BioTech;
  • освіта і HR.

Тож слідкуйте за нашими новинами — ми розповімо, які компанії брали участь у конференціях і як усе пройшло.


Харківський ІТ Кластер забезпечує мемберів крутими value для їхньої ефективної роботи, саме тому ми націлені у 2021 році брати активну участь у міжнародних конференціях та інших заходах.

Коментарі