Kharkivskomu_kompiuterno_tekhnolohichnoho_fakhovomu_koledzhi

Kharkiv IT Cluster: День відкритих дверей у ВСП «Харківському комп’ютерно-технологічного фаховому коледжі»

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

Kharkiv IT Cluster відвідав День відкритих дверей у ВСП «Харківському комп’ютерно-технологічного фаховому коледжі».

30 жовтня ВСП «Харківський комп’ютерно-технологічний фаховий коледж НТУ «ХПІ» зустрів майбутніх студентів на Дні відкритих дверей в online-форматі.

Сьогодні в коледжі готують кваліфікованих фахівців у галузі розробки програмного забезпечення, обслуговування програмних систем і комплексів, машинобудування, ремонту побутової техніки.

У рамках Меморандуму про співпрацю координаторка освітніх проєктів Kharkiv IT Cluster долучилася до Дня відкритих дверей:

«Kharkiv IT Cluster пишається співпрацею з Харківським комп’ютерно-технологічним фаховим коледжем. Студенти продемонстрували ґрунтовні знання та велику мотивацію до роботи на місцях. Обираючи для свого навчання Харківський комп’ютерно-технологічний коледж, ви можете бути впевнені, що у вас буде безперервний зв’язок з ІТ-компаніями під час навчання. У рамках співпраці коледжу та Kharkiv IT Cluster для студентів реалізується багато освітніх проєктів, які проходять разом та завдяки ІТ-компаніям»,— коментує Олена Лоєнко, координаторка освітніх проєктів Kharkiv IT Cluster.

На Дні відкритих дверей виступили провідні викладачі коледжу, які розповіли учасникам про навчальні програми:

Kharkiv IT Cluster дякує ВСП «Харківському комп’ютерно-технологічного фаховому коледжу» за підготовку майбутніх ІТ-спеціалістів та плідну співпрацю!

Підпишись на наш телеграм канал, щоб бути у курсі подій

Підписатися на Telegram-канал

Також читай новини на наших сторінках в соціальних мережах:

Facebook

Instagram

Рекомендовані матеріали

  1. Kids2IT_anons
  2. Pidsumky vebinaru_Open IT
  3. Yak_motyvuvaty_rizni_pokolinnia_Teachers2IT

Коментарі