Каталог корпоративних інновацій від Center42

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

Як корпорації в Україні та світі працюють з інноваціями? Реальні кейси — у новому каталозі від Center42!

Центр інновацій Center42 запустив каталог корпоративних інновацій. Вдалося зібрати більше 150 прикладів від 56 компаній про те, як в Україні і світі корпорації працюють зі стартапами, які акселератори запускають, хто з компаній шукає інновації серед співробітників, а хто — на відкритому ринку через програми і конкурси.

У списку багато відомих брендів, що працюють зі стартапами — Adidas, Airbus, Barclays, Shell, Bayer, Heineken, Western Union, Deutsche Telekom та інші.

Каталог буде корисний керівникам корпорацій, великого і середнього бізнесу, працівникам відділів інновацій та консультантам — усім, хто хоче запускати інновації у середніх і великих компаніях.

Читайте і надихайтеся успішними прикладами!

А якщо знаєте корпорації, які наразі не потрапили до каталогу, але працюють з стартапами, пишіть до Center42 і допоможіть розширити базу.

Детальніше


Про Center42

Center42 Innovation Agency – це бутікове агентство інновацій, що допомогає компаніям та міжнародним організаціям, таким як ООН, Amazon, Bayer, запускати проєкти, пов’язані з відкритими інноваціями, стартапами, цифровими трансформаціями.
Center42 – імпакт-орієнтована екосистемна компанія, що допомагає вирішувати проблеми бізнесу та суспільства за допомогою інновацій.

Коментарі