IT STEP School Kharkiv

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

IT STEP School Kharkiv ー перша і єдина приватна загальноосвітня школа у складі Kharkiv IT Cluster. Ліцей розпочав свою роботу минулого року. Його заснували на базі Комп’ютерної Академії ШАГ, яка має 19-річний досвід у навчанні дітей різного віку.

IT STEP School Kharkiv


Від інших шкіл Харкова IT STEP School відрізняє нестандартний підхід до середньої освіти.

  • Інтеграція у програму шкільного навчання IT-предметів (дизайн, основи програмування, створення сайтів тощо), що знадобляться дітям у майбутньому, незалежно від обраної професії.
  • Вивчення стандартних шкільних предметів (біології, української мови, фізики, географії тощо) за допомогою IT-технологій і особливо VR. Замість підручників ー планшети з усією необхідною літературою і ПЗ.
  • Поглиблене вивчення іноземних мов. Англійська обов’язкова і друга мова на вибір: китайська, іспанська, німецька, французька. Групи діляться не за віком або класами, а за рівнем знання мови.
  • Розвиток soft skills також інтегровано у програму навчання. Застосовується проєктний підхід, вивчається предмет «основи психічного здоров’я».

Зараз ліцей навчає 5–10 класи і готується отримати ліцензію для навчання 1–4 класів наступного навчального року. Кожного місяця в IT STEP School проходять презентації та знайомства з учителями для всіх, хто хотів би приєднатися до школи й дізнатися про неї більше.


Раз на кілька тижнів в IT STEP School проходять «уроки успіху», де успішні особистості розповідають свою історію дітям. Наприклад, у гостях у школярів був HR-директор Gameloft Євген Біренбаум.


Якщо ще хтось із членів Кластера має бажання долучитися до виховання майбутнього покоління айтішників і не тільки, поділитися з дітьми своїм досвідом досягнення успіху або показати світ сучасної української IT-галузі зсередини, IT STEP School відкрита до співпраці!


Зв’язатися з ліцеєм дуже просто в соціальних мережах:

Instagram

Facebook

або за телефоном: 0504440882.

Коментарі