ХАІ як пройшов захід

ІТ-спеціальності в ХАІ та як на них вступати

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

З 1 липня кожен абітурієнт має зареєструвати електронний кабінет вступника, а ви ще досі не можете зрозуміти як обрати спеціальність, що таке пріоритети та чи діє певна квота?

Відставити паніку! Саме для вашої зручності 30 червня Kharkiv IT Cluster разом із Харківським авіаційним інститутом (ХАІ) та IT-компанією NIX провели зустріч «Поступай в ХА. Які є ІТ-спеціальності в ХАІ та особливості вступу на них».

Спікери зустрічі:

Олексій Рубель, к.т.н, доцент кафедри інформаційно-комунікаційних технологій у «ХАІ»;

Таїсія Жиренкова, менеджерка Корпоративного центру навчання у NIX.

Які особливості вступу цього року?

Спеціально для аудиторії абітурієнтів наші спікери розповіли все, що стосується вступної кампанії в ХАІ на ІТ-спеціальності.

«Ви маєте 5 спроб вступити на бюджет. Перший пріоритет — найвищий, тобто ви дуже хочете поступити саме на цю спеціальність. Не плутайте з п’ятим — найнижчий пріоритет. Пам’ятайте, заява подана на бюджет автоматично означає, що ви берете участь у конкурсі на контракт. Заяви на контракт не мають пріоритетності та їх ви можете подати 20. Наголошую на тому, що для кожної спеціальності потрібен свій мотиваційний лист, а також обов’язково уточнюйте нюанси його написання для кожного з них», говорить Олексій Рубель. 

Олексій  детально розповів про:

  • Особливості вступу для цьогорічних абітурієнтів, а також для тих, хто складав ЗНО у 2019-2021 роках.
  • Квоти при вступі та нюанси, що існують.
  • Які особливості написання мотиваційного листа для вступу в ХАІ.
  • У якому форматі буде відбуватися навчання.
  • Як розраховується конкурсний бал.

Хочеш дізнатися більше? Дивись запис зустрічі.

Перейти на YouTube

Що дає ХАІ співпраця з ІТ-компанією NIX?

Таїсія Жиренкова, менеджерка Корпоративного центру навчання у NIX, розповіла про співпрацю компанії із ХАІ та про те, спеціалісти яких галузей зараз потрібні на ринку.

«Наша історія співпраці розпочалася ще у 2010 році. На даний момент ми вже запрошуємо до себе студентів усіх ІТ-спеціальностей. NIX завжди слідкує за тим, як університет навчає, бо ми, як компанія, відслідковуємо зміни в ІТ та із задоволенням приходимо з лекціями до студентів. У наших інтересах брати студентів до себе на додаткове навчання з подальшим працевлаштуванням у компанії. Проте ми наполегливо рекомендуємо перші два курси приділити якомога більше часу саме на навчання саме у ЗВО, а вже потім шукати, де отримувати практичний досвід», ділиться Таїсія Жиренкова.

У кінці зустрічі спікери відповіли на питання щодо особливостей вступу за квотами, які умови вступу на основі молодшого спеціаліста, а також яка різниця між освітніми програмами однієї спеціальності.

Хочеш дізнатися більше? Переходь за посиланням на YouTube та дивись запис.

Перейти на YouTube

Kharkiv IT Cluster та ХАІ бажає вам наснаги, терпіння у підготовці до іспитів, а також успіхів на шляху до омріяної справи життя!

Підпишись на наш телеграм канал, щоб бути у курсі вступної кампанії 2022

Підписатися на Telegram-канал

Також читай новини на наших сторінках в соціальних мережах:

Facebook

Instagram

Коментарі