IT професії в воєнний час та післявоєнний час: яку обрати

IT Cluster Kharkiv IT Cluster
Війна в Україні змінила не лише наше життя, світогляд та цінності, а ще й пріоритети IT спеціальностей на ринку праці. Направлення професії, які раніше були популярні, можуть втратити свою актуальність. Тому перш за все потрібно спробувати об’єднати спеціальність, яка вам цікава і яка у воєнний час залишається актуальною.

👩‍💻 ІТ-спеціалісти стають важливою опорою України для подолання та підтримки економіки. Одна з небагатьох сфер заробітку у воєнний час – IT сфера, тому багато людей зараз намагаються «ввійти в IT». Отже, щоб вивчати актуальну спеціальність та здобути необхідні професійні навички у воєнний та післявоєнний час треба розібратися, що змінилося з початку війни на ринку?

Щоб відповісти на це запитання звернімося до анонімного пошуку роботи djinni у своїй аналітиці підтверджує те, що, наприклад, попит на Data Science скоротився на 45% у березні у порівнянні з лютим, а від мови програмування Ruby навіть виріс!

🏆 Топ 10 спеціальності, на які попит змінився менше:
  1. Ruby
  2. Unity
  3. Node.js
  4. Java
  5. Artist
  6. Data Engineer
  7. Android
  8. IOS
  9. .NET
  10. Java Script

⏰ Тож, якщо ви зараз обираєте на яку спеціальність вступати, то враховуйте свої інтереси та актуальність спеціальності. Впевнені, що воєнна ситуація в країні змінила багато в цінностях людей, але хочемо нагадати, щоб ви не забували вибирати напрямок виходячи з ваших сильних сторін і бажання.

Kharkiv IT Cluster бажає всім абітурієнтам успішно скласти іспити та вступити на найактуальнішу спеціальність для вас!

Коментарі