IT-команда NIX зустріла Новий рік в атмосфері тропіків

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

Одна з найбільших IT-команд Харкова «перенеслася» із засніженого Харкова до спекотних тропіків — за сценарієм наймасштабнішого в історії команди зимового свята.

Call of the Tropics — під таким гаслом пройшов новорічний корпоратив для понад 2000 учасників команди NIX. Захід став першим найбільшим зимовим святом в офлайні для Ніксів від початку пандемії та виявився настільки крутим, що на цій вечірці всі запалювали до самого ранку.
Підготовка до івенту розпочалася ще у вересні. PR-команда NIX спільно з івент-агентством та кількома сотнями підрядників ретельно пропрацювали концепцію вечірки та її наповнення, продумали в усіх деталях оформлення фотозон та технічне оснащення локації. Загалом у реалізації задуму брали участь понад 400 людей. Літній настрій у день івента створювали майже 40 аніматорів в образах тропічних птахів та мешканців джунглів.

На цей «тропічний острів» перетворився Арт-завод «Механіка. Інша земля». Тут 29 грудня і зібралися усі гості. Потрапити на вечірку можна було за наявності запрошення у вигляді авіаквитка до тропіків, а також COVID-сертифіката або довідки про негативний тест.

По-справжньому літню атмосферу створювали фотозони з пальмами, екзотичними птахами та різнокольоровими зебрами, а також інтерактивні розваги на зразок тренажера для серфінгу. Улюблені коктейлі та яскраві гавайські намиста доповнювали тропічний антураж. А найспекотніше було на танцполі, адже публіку цього вечора порадував музичний хедлайнер — гурт MOZGI.

«Ми всі сумували за веселощами. Минулого року через пандемію новорічна вечірка не відбулася, тому цей корпоратив був ще бажанішим. Для мене свято пролетіло на одному подиху. Тільки-но закінчив співати кавер-гурт “Дебош”, як на сцені вже запалюють MOZGI, а потім знову “Дебош” — ноги від танців у мене гуділи дуже довго. Загалом тішило, як зручно було організовано простір на локації, скільки інтерактивів та фотозон можна було випробувати. Клас! Корпоратив вдався, як завжди, у найкращих традиціях NIX»Дар’я, PM NIX

Усього для проведення Ніксового корпоративу знадобилося:
  • майже 3 місяці підготовки сценарію;
  • 3 дні для монтажу обладнання та оформлення локації;
  • 9 команд-підрядників та 2 команди організаторів;
  • близько 700 осіб технічного та іншого персоналу.

Підсумком спільних зусиль стали неймовірна атмосфера масштабної новорічної вечірки та потужний заряд енергії та щастя, які отримали учасники команди. А на підтвердження цього — у NIX й досі отримують сотні згадок про корпоратив у сторисах та постах у соцмережах.

Коментарі