IT Kharkiv Open4Talents: Kharkiv IT Cluster за підтримки USAID КЕУ надають ВНЗ сучасні інструменти проведення промокампаній

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

У червні 2021 року стартує серія тренінгів для фахівців технічних університетів, які займаються промоцією навчальних закладів, від провідних маркетологів Харкова про те, як ефективно висвітлювати діяльність університету у візуальних та текстових матеріалах у соціальних мережах.

Університети Харкова входять до ТОП-200 навчальних закладів України. Усе це завдяки якісній освіті і талановитим викладачам.
Харківський ІТ Кластер ініціює проєкти, співпрацює з центрами кар’єри університетів, аби розповісти про можливості навчання в Харкові та всій Україні.
Саме тому разом із провідним агентством Харкова ми проведемо тренінги, щоб допомогти фахівцям університетів розповідати про себе голосно і якісно.

Команда Kharkiv IT Cluster разом із командою Promodo проведуть три тренінги на теми:

  • Правила створення візуальної складової
  • Правила створення текстів для соціальних мереж
  • Як зробити PR-кампанію з мінімальним бюджетом і наростити органічне охоплення

Спеціалісти допоможуть фахівцям прокачати навички проведення ефективної PR-кампанії та створення якісного контенту.

Програма тренінгів буде насичена офлайн-лекціями, практичними завданнями, екскурсіями та новими знайомствами!

Запрошуємо до участі фахівців університетів, які займаються промоцією навчальних закладів і відповідають за проведення ефективної сучасної PR-кампанії.

Реєстрація 

Реєстрацію відкрито до 8 червня 2021 року.

Харківський ІТ Кластер дякує Програмі USAID “Конкурентоспроможна економіка України” за підтримку ініціативи. Ми в передчутті крутих спільних активностей.


Програма USAID «Конкурентоспроможна економіка України» (Програма USAID КЕУ) підтримує стартапи й малі та середні підприємства (МСП) з метою підвищення їхньої конкурентоспроможності на внутрішньому ринку України та на міжнародних ринках, допомагає в розбудові спрощеного та прозорого бізнес-клімату, а також забезпечує українські компанії можливостями скористатись перевагами міжнародної торгівлі.

Слідкуйте за нашими новинами — і ми доведемо вам, що успішним можна бути вдома!

Коментарі